İşbu Gizlilik Politikası, İzz Table tarafından satışı yapılacak ürünlerin, satışına ilişkin tüm hususları içeren www.izztable.com adresi üzerinden erişim sağlanacak internet sitesi (“Web Sitesi”)’ne ilişkin gizlilik uygulamalarını ihtiva eder. İş bu Gizlilik Politikası Web Sitesine erişen kişilerin (“Kullanıcılar”) sitede yer alan www.izztable.com/uyeol adresindeki Üyelik Formunu doldurması ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır. 

İşbu Gizlilik Politikası Gamze Toraman Kasarcı (İzz Table”)’ne ait web siteleri kapsamındaki hizmetlerinden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması, transferi ve saklanmasına ilişkin hükümleri içermektedir. İş bu Gizlilik Politikası hükümleri İzz Table’a ait Web Sitesine nasıl erişildiğine bakılmaksızın (bilgisayar, cep telefonu, tablet, TV veya diğer yollar gibi) uygulanacaktır. İzz Table işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesi’nde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. İzz Table’ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Web Sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. İşbu Gizlilik Politikası İzz Table Gizlilik Politikası Hükümlerine tabidir.

Kullanıcıların Web Sitesi’den ayrılmak istemesi durumunda, uygulamadan çıkılması yeterlidir.

 1.        Kullanıcıların Bilgilerine Erişilmesi 

Kullanıcılar Web Sitesi’ne giriş yaparak Üyelik Formunu doldurup onayladıktan sonra, kullanıcıların bu kapsamda sağladığı tüm bilgileri (e-posta adresi, teslimat adresi, telefon numarası, ürün bilgileri, satın alma tarihi) İzz Table hizmetlerinin sağlanması amacıyla süresiz olarak kayıt altına alınacaktır. Kullanıcılara ait kredi kartı bilgileri ilgili bankalara ait web sayfaları üzerinden iletilmektedir bu nedenle İzz Table, kredi kartı bilgilerine erişemez. 3D Secure Sanal Pos sistemi kullanılmaktadır. 

Web Sitesi, Kullanıcılara; İzz Table hizmetleri hakkında bilgiler, İzz Table kampanya duyuruları, Kullanıcı bilgileri güncelleme gibi hizmetlerin sağlanması amacıyla oluşturulmuştur. Kullanıcılar tarafından girilecek ve sistemde kayıtlı tutulacak kullanıcı bilgileri başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Web Sitesi işlemlerinin gerçekleştirildiği sayfalar SSL sertifikası ile korunmakta olup kullanıcı bilgileri 

 1.        Toplanacak Bilgiler 
 •                 İzz Table Web Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihaza özel bilgiler,
 •                 Teslimat Bilgileri,
 •                 Kayıt Bilgileri,
 •                 Satın Alınan Ürün Bilgileri
 •                 İzz Table Web Sitesinde bulunma zamanı ve süresi,
 •                 İzz Table Web Sitesi içerisinde kullanılan arama sorgulama verileri,
 •                 İzz Table Sitesi’ne erişimin sağlandığı cihazın üzerine yerleştirilen çerezler içinde saklanan her türlü bilgi,
 •                 Lokasyon bilgileri,
 •                 Diğer bilgiler 
 1.         Bilgilerin Kullanılması 

Web Sitesi’ne giriş yapıldıktan sonra Web Sitesi aracılığı ile alınacak her türlü bilgi İzz Table tarafından aşağıdaki amaçlara hizmet etmek üzere kullanılacaktır.

a)                 Kullanıcıların promosyonlar hakkında bilgilendirilmesi;

b)                 Kullanıcıların kampanyalar, çekilişler,  hakkında bilgilendirilmesi;

c)                 Ürünlerle ilgili konular hakkında bilgi mesajı gönderilmesi;

d)                 Çeşitli istatistiksel değerlendirmeler yapmak, veritabanı oluşturmak veya pazar araştırmaları yapılması;

e)                 Özelleştirilmiş reklamlar ve sponsorlu içerik gibi reklamlar vermek, promosyon amaçlı bildirimler gönderilmesi;

f)                  Web Sitesi geçmiş deneyimlerine bağlı içerik sağlamak ve tavsiyelerde bulunulması;

g)                 Kullanıcılar’ın alışveriş bilgisi sorgulaması;

h)                 Ürün ve hizmetlerle ilgili görüş alınması ve müşteri anketleri yapılması;

ı)                  Web Sitesi hizmetlerinin geliştirilmesi, yenilenmesi anlamında çalışmalar yapılması;

i)                  Web Sitesi kapsamındaki hizmetlerden yararlanabilmek için Kullanıcıların Web Sitesi’ne giriş yapmaları gerekmektedir. İzz Table Web Sitesi’ne tüm Kullanıcılar erişim sağlayabilirler. Web Sitesi’ne giriş yapmak isteyen Kullanıcıların, “Üyelik Formu”nu  ve “Kullanım Şartları”nı okuyup kabul etmeleri gerekmektedir. Kullanıcılar, Web Sitesi’ne giriş yaptıktan sonra kendilerine ait olan bilgİlerini görebilecek ve İzz Table’a özel promosyonlarla ilgili bilgi alabilecekler ve İzz Table Web Sitesi’nde bulunan tüm içeriklere ulaşabileceklerdir. 

 1.        Bilgilerin Paylaşılması 

İzz Table, Kullanıcılardan alınan bilgileri Aydınlatma Metninde detaylı bir şekilde belirtildiği gibi Kullanıcılara daha iyi hizmet sunmak amacıyla yurt içi ve yurt dışında İzz Table ve gerekli hizmeti Kullanıcılarına ulaştırmak için bilgilerinize erişimi olan İşbirliği Ortakları ile paylaşma hakkını saklı tutmaktadır.

 İzz Table, Web Sitesi kapsamında edindiği Kullanıcı bilgilerini, kanunun öngördüğü bir zorunluluk    dolayısıyla, kamu yararına veya resmi olarak bir görevin yerine getirilmesi amacıyla, hukuki ve cezai bir soruşturma ve kovuşturma kapsamında, Kullanıcıların veya başkasının hayatını veya beden bütünlüğünü korumak ve ilgili yasal düzenlemelerde sayılan hukuka uygunluk hallerinde adli kurumlar veya diğer devlet kurumları veya üçüncü kişilere açıklayabilir. 

İzz Table, bilgileri gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli önemi göstermeyi taahhüt etmektedir. İzz Table’ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesi’ne ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, İzz Table’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. 

 1.         Hizmetlerin Uygunluğu 

İzz Table Web Sitesi’de yer alacak ürün ve hizmetlerle ilgili olarak fiyat, promosyon, kampanya, etkinlik, çekiliş ve diğer bilgilerin güncelliği ile ilgili garanti vermemektedir. İşbu Web Sitesi’de yer alacak, fiyat, ürün, kampanya ve promosyon bilgileri; kişiye, yere göre farklılıklar gösterebileceği gibi İzz Table Web Sitesi’de yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. 

 1.        Güvenlik 

Web Sitesi kullanımı kapsamında toplanılan bilgileri korumak için makul fiziksel ve teknik tedbirleri İzz Table almış olmakla birlikte, hiçbir web sitesinin, internet iletiminin, bilgisayar sisteminin veya kablosuz bağlantının tamamen güvenli olmadığının bilinmesi ve Web Sitesi kullanımının bu sorumlulukla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 

 1.         Marka ve Telif Hakkı 

İzz table adına kayıtlı İzz Table ve diğer marka ve eserlerin (Web Sitesi kapsamındaki; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm çalışanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller,  6769 Sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca Kullanıcı’nın sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle İzz Table Marka ve Logosu’nun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Kullanıcı’ların işbu madde hükmüne aykırı davranması durumunda, İzz Table bu durumun düzeltilmesini Kullanıcı’dan talep edebileceği gibi dilerse Kullanıcı’ya önceden haber vermeksizin Kullanıcı’nın üyeliğini geçici veya kalıcı olarak iptal edebilir ve yasal yollara başvurabilir.